SesliTaksi.CoM |Seslisohbet |SesliChat |sesli sohbet |SesliSiteler

22Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Chat Aziz Nesin Kücük Hikayeler

Tanıştıklarınım  üçüncü günü  evlenmeye karar vermişler.İyi bir ailenin  kızıAnası.Bası da namus işinde çok titiz.Kız  bu böyle sürüp gitmez   gel beni ailemden iste diyor   yumuşak başlı bir adam  hiç birşeye karşı cıkmaz  peki yarın akşam gelir babandan  isterim diyor.

Kız durumu ailesine diyor.annesi de buyurgelsin ler diyor.Eertesi gun damat adayını bekliyorlar.Akşam üzeri çat kapı geliyor.Buyur ediyorlar. Oturuyor kahve içiyor  konuşuluyor   ama delikanlının  evlenmeden hiç söz etmiyor  konuyu açmıyor kalkıp gitmiyor da  Akşam oluyor sofraya çagırıyorlar .

Yemek yiyorlar   Delikanlida hiç  evlenme agzı yok  vakit  gece yarısı oluyor kovacak degillerya  buyurun yatagınız hazır diyorlar  kızıda yatak odasına giderkenkızın tepesine  kan sıçrıyor ne oluyor oglum   bizimki hiç telaşsız kızın babasına diyor  dur canım sen diyor.

Dur olurmu  nene lazım dur  allah allah dur yahu   elbet bizimde bir bildigimiz var diyor  dur bakalım   hemen böyle söyler hem kızı yatak odasına  çeker   bunları öyle de güvenli söyluyor ki  kızın babası şaşırmış  allah allah   bildigi neymiş bekliyelim diyor kızın babası sabah yatak odasından çıkıyor ana baba uyumamış   baba yüzünü kızdırıp soruyor  eee ne olacak bakalım diyor   durun telaş etmeyin  allah allah  elbet bildigim var diyor.

Sabah kahvaltisina oturuyolar  sonra evdeklere  allahasmarladık diyor   bu sefer kız iki gözü iki çesme agliyor yahu aglama sen diyor  elbet bizim bildigimiz var diyor acaba bldigi neydi   damat bidaha görunmüyor arada bulasın 

Yazar :
08 May 2018
1593 Görüntüleme

Tags:


Gönder

sesli sohbet

sesliops